Žádost o zaslání vzorku osiva

Připojuji se k Akci 100 kytek, kterou z.s. Konopa pořádá aby šířila povědomí o konopí jako tradiční užitkové rostlině. Chci nasít a vypěstovat menší množství (do 100 m2 ) rostlin konopí vybrané certifikované odrůdy pro pozorování či zkoumání této byliny. Beru na vědomí pravidla zacházení s osobními údaji jak jsou uvedena na www.konopa.cz. Souhlasím s tím, že moje adresa a e-mail budou po dobu jednoho roku vedeny v adresáři spolku. Elektronické pozvánky, zprávy a oznámení z centra spolku mohou přicházet ještě cca 1 měsíc po ukončení následného ročníku Akce 100 kytek.

Připojuji se k Akci 100 kytek,
kterou Konopa z.s. každoročně pořádá aby šířila povědomí o konopí jako tradiční užitkové rostlině. Chci nasít a vypěstovat menší množství (do 100 m2) rostlin konopí vybrané certifikované odrůdy pro pozorování či zkoumání této byliny. Beru na vědomí pravidla zacházení s osobními údaji jak jsou uvedena na www.konopa.cz. Souhlasím s tím, že moje adresa a e-mail budou po dobu jednoho roku vedeny v adresáři spolku. Elektronické pozvánky, zprávy a oznámení z centra spolku mohou přicházet ještě cca 1 měsíc po ukončení následného ročníku Akce 100 kytek.
*

Prostřednictvím této adresy s Vámi budeme komunikovat!

Osivo neprodáváme, vzorek Vám v rámci akce poskytujeme zdarma! Ale se zajištěním přípravy a rozesílky jsou spojené náklady (tisk, příprava balíčků, organizace, poštovné a balné), na které žádáme příspěvek ve výši 70,- Kč. Vyberte prosím datum kdy jste ho na náš účet převedli.

V rámci „akce 100 kytek“ dostanete vzorek certifikovaného osiva vybrané technické odrůdy konopí setého s návěskou, která osvědčuje původ a odrůdu osiva.