letacek

AKCE 100 KYTEK – 2021

XXII. ročník akce 100 kytek byl zahájena jak tradice velí, v první jarní den 20. března. Opravdu se v roce 2021 jedná o 22. ročník dnes již tradiční a oblíbené osvětové akce našeho spolku.

Pro tuto sezónu bude naše akce znovu prezentovat odrůdu Finola. Vzrůstem nejmenší ale nejspolehlivější pěstované konopí, kterému se dobře daří snad v každém podnebním pásmu. Vzorky osiva již účastníkům pilně rozesíláme.

Stačí vyplnit přihlášku do akce – žádost o zaslání vzorku osiva.

11 názorů na “AKCE 100 KYTEK – 2021”

 1. Dobry den, mel bych zajem vyzkouset vase semena. Predem dekuji

  1. Dobrý den, jestliže máte zájem „vyzkoušet si semena“, nic vám v tom nebrání!
   Přihlašte se do ‚akce 100 kytek‘ na tomto webu. Dokuď nám neprozradíte adresu, nevíme kam semínka poslat. Případně si můžete domluvit krátké setkání na některém z telefonních čísel, která najdete v kontaktech nebo na spodním okraji této stránky a balíček si převzít osobně v Praze nebo v Rožnově pod Radhoštěm.

  1. Zdravím Vás a doporučuji následující postup: Na horní liště (v menu) najděte položku ‚Akce 100 kytek‘ a vyplňte přihlášení-žádost o zaslání vzorku osiva. Dokuď nám neprozradíte svojí adresu, nevíme kam semínka poslat. Nebo si můžete telefonicky domluvit krátké setkání a balíček převzít osobně v Praze nebo v Rožnově pod Radhoštěm, podle toho, kam to máte blíž. Je to jednoduché!

 2. Tomáš Chrastina

  Dobrý den poprosil bych o balíček ,koupil sem rodinný dům a mam obrovský pozemek který bych chtěl využít …tady ta volba mi připadla v pořádku

  1. Dobrý den, přihlašte se do ‚akce 100 kytek‘ na tomto webu. Dokuď nám neprozradíte svojí adresu, nevíme kam semínka poslat. Nebo si můžete telefonicky domluvit krátké setkání a balíček převzít osobně v Praze nebo v Rožnově pod Radhoštěm.

 3. Michal Szabo

  Dobry den, ak zasielate aj na Slovensko, tak by som sa velmi potesil balicku Finoli. Ak nie, tak vam prajem vela zdaru a uspechov. Moja adresa – Michal Szabo, Hviezdoslavov 593, 930 41 Hviezdoslavov

  1. Zdravím! Z naší strany není problém poslat obálku s balíčkem „100 kytek“ na Slovensko. Přihlašte se do akce na této stránce. Jan V.

   1. Zdravím na Slovensko! Mám jednu trochu smutnou zprávu pro vaše krajany. V tomto roce jsme na Slovensko posílali naposledy.
    Do Čech posíláme balíčky ‚akce 100 kytek‘ až po potvrzení přihlášky a přispění na provoz akce. Vás jsem žádal o příspěvek alespoň ve formě poštovní známky. Semínka jsme poslali v dostatečném množství, ale odpověď žádná.
    Takže musíme být opatrnější. Milí slovenští bratři, příště si pro semínka přijeďte do Čech. Náš spolek není nikým dotovaný, nežije z žádných grantů. Nemáme dostatek prostředků na to, abychom podporovali slovenské konopáře!
    Jan Vít

Diskuse uzavřena.