semena

Akce 100 kytek – 21. ročník

AKCE 100 KYTEK v plném proudu.
– Po jedenadvacáté zahájila Konopa z.s. v první jarní den akci pro zahrádkáře a domácí pěstitele. Tentokrát se to muselo obejít bez tiskovky, fanfár a občerstvení, ale některé věci prostě začínají navzdory počasí a politické situaci.
– Kdo se do Akce 100 kytek zapojí, dostane malý balíček osiva „legálního“ konopí, aby mohl vyzkoušet jak je tato nadmíru užitečná rostlina pěstitelsky nenáročná.
– Trápí vás domácí vězení, do kterého jsme uvrženi? Zabavte se přípravou záhonku, truhlíku nebo květináče, ošetřováním nebo přímo domácím předkličováním semínek, která si vysejete či jako rozmazlené semenáčky vysadíte.
– Jestli nevíte jak na to, podívejte se na záložku -Akce 100 kytek-.
– Kdo se přidá? Těšíme se na vaše nápady a připomínky.

1 názor na “Akce 100 kytek – 21. ročník”

  1. Asi začnu do Fóra psát příspěvky ve stylu „veselé příhody ze 100 kytek“. Je až neuvěřitelné, kolik nedorozumění a podivuhodných nápadů se vyskytne v jednání, psaní nebo povídání účastníků akce.
    K nedělnímu obědu mi zazvonil telefon s dotazem. To je pochopitelné, že když je telefonní číslo na veřejně přístupném webu, tak musí být jeho uživatel k dispozici i v neděli, n.b. v pravé poledne.
    Ale ten krásný dotaz: Proč mi posíláte tolik semínek, když každý ví, že můžu vysadit jen 5 kytek?
    Veškerá naše dvacetiletá osvěta šla mimo!

Diskuse uzavřena.