Kdo jsme

There are no translations available.

Občanské sdružení KONOPA

Občanské sdružení Konopa je nestátní nezisková ekologická organizace, která od svého založení v roce 1999 aktivně přispívá k šíření informací o konopí jako užitkové rostlině. Provoz sdružení v současné době dobrovolně zajišťuje pět aktivních členů a několik externích spolupracovníků. Vedle toho Konopa sdružuje v Konopa.klubu na sto sympatizantů všech věkových kategorií.

Společným zájmem členů Konopy je obnovení pěstování, hospodářského zhodnocování a léčebného využívání jedné z nejstarších kulturních rostlin za účelem zlepšení individuálních i kolektivních životních podmínek na lokální, regionální, národní i globální úrovni při současném zlepšení stavu životního prostředí. 

banner

Klub Konopa

je pro ty, co chtějí podpořit naši činnost a zároveň získávat přehled o aktuálním konopném dění či možnost zvýhodněné účasti na našich akcích.

Více...
banner

AKCE

Aktuální akce, které během roku připravujeme nebo se na nich podílíme: Akce 100 kytek, petice za léčebné konopí, stavební konopné dílny, veletrh Cannafest...

Více...
banner

Naše SLUŽBY

Konopa zajišťuje přednášky, výukové programy, semináře, dílny, výstavy, odborné poradenství a další služby spojené s konopím jako užitkovou rostlinou.

Více...

Novinky

 • 26 March 2014: 
  There are no translations available. Spouštíme 15. ročník...
  >> Více...
 • 04 March 2014: 
  There are no translations available. Protidrogová politika Jakub Frydrych s Michalem Miovským v Debatním Klubu : Konopí je droga? Lék? Užitečná rostlina?
  >> Více...
 • 25 February 2014: 
  There are no translations available. Dear Experts on Hemp and Natural Fibres, We would like to invite you to the 11th Conference of the European Industrial Hemp Association (EIHA),...
  >> Více...

Kontaktní místa

Sídlo o.s. Konopa

Malé Podolí 50

378 62 Kunžak


HEMPOINT s.r.o.

obchod, poradna, e-shop

B. Smetany 16

370 01 České Budějovice

777 027 012

mapa

YEE

YEE_banner