Kdo jsme

There are no translations available.

Občanské sdružení KONOPA

Občanské sdružení Konopa je nestátní nezisková ekologická organizace, která od svého založení v roce 1999 aktivně přispívá k šíření informací o konopí jako užitkové rostlině. Provoz sdružení v současné době dobrovolně zajišťuje pět aktivních členů a několik externích spolupracovníků. Vedle toho Konopa sdružuje v Konopa.klubu na sto sympatizantů všech věkových kategorií.

Společným zájmem členů Konopy je obnovení pěstování, hospodářského zhodnocování a léčebného využívání jedné z nejstarších kulturních rostlin za účelem zlepšení individuálních i kolektivních životních podmínek na lokální, regionální, národní i globální úrovni při současném zlepšení stavu životního prostředí. 

banner

Konopa Klub

je pro ty, kteří chtějí podpořit naši činnost a zároveň získávat přehled o aktuálním konopném dění či možnost zvýhodněné účasti na našich akcích.

Více...
banner

AKCE

Aktuální akce, které během roku připravujeme nebo se na nich podílíme: Akce 100 kytek, petice za léčebné konopí, stavební konopné dílny, veletrh Cannafest...

Více...
banner

Naše SLUŽBY

Konopa zajišťuje přednášky, výukové programy, semináře, dílny, výstavy, odborné poradenství a další služby spojené s konopím jako užitkovou rostlinou.

Více...

Novinky

  • There are no translations available. Od 6. do 8. listopadu přivítá pražské Výstaviště Holešovice již 6. ročník veletrhu Cannafest.
    >> Více...
  • There are no translations available. Od 30. 7. do 9. 8 2015 pořádá Evelyne Adam, autorka konceptu samonosných staveb z konopných stonků "kerterre" stavební dílnu - tradičně na prázdninovém...
    >> Více...
  • There are no translations available.V termínu 18. - 23. srpna pořádáme ve spolupráci se ZEMĚDRUHEM, zemědělským družstvem pro udržitelné hospodaření Letní školu konopné soběstačnosti. Tato...
    >> Více...

Aktuální akce

6. - 8. 11. Cannafest 2015

v prodeji  knihy: 

Kontaktní místa

Sídlo Konopa z.s.


Lucemburská 39

130 00  Praha  3

tel: +420 605 900 530


(Malé Podolí 50

378 62  Kunžak

tel: +420 384 396 658)

YEE

YEE_banner