Kdo jsme

There are no translations available.

Občanské sdružení KONOPA

Občanské sdružení Konopa je nestátní nezisková ekologická organizace, která od svého založení v roce 1999 aktivně přispívá k šíření informací o konopí jako užitkové rostlině. Provoz sdružení v současné době dobrovolně zajišťuje pět aktivních členů a několik externích spolupracovníků. Vedle toho Konopa sdružuje v Konopa.klubu na sto sympatizantů všech věkových kategorií.

Společným zájmem členů Konopy je obnovení pěstování, hospodářského zhodnocování a léčebného využívání jedné z nejstarších kulturních rostlin za účelem zlepšení individuálních i kolektivních životních podmínek na lokální, regionální, národní i globální úrovni při současném zlepšení stavu životního prostředí. 

banner

Klub Konopa

je pro ty, co chtějí podpořit naši činnost a zároveň získávat přehled o aktuálním konopném dění či možnost zvýhodněné účasti na našich akcích.

Více...
banner

AKCE

Aktuální akce, které během roku připravujeme nebo se na nich podílíme: Akce 100 kytek, petice za léčebné konopí, stavební konopné dílny, veletrh Cannafest...

Více...
banner

Naše SLUŽBY

Konopa zajišťuje přednášky, výukové programy, semináře, dílny, výstavy, odborné poradenství a další služby spojené s konopím jako užitkovou rostlinou.

Více...

Novinky

  • There are no translations available. Na internetové televizi Cesty k sobě je k vidění rozhovor Michala Rumana o Konopí v nás-  práce, obživa, lék, radost.
    >> Více...
  • There are no translations available.Hnutí Brontosaurus a o.s.Konopa zve na oslavu narozenin do Telče v sobotu 20.září v zámeckém parku v Telči Na oslavu >> Více...
  • There are no translations available. Osiva není dostatek. Je třeba je objednat co nejdříve. Osevní plochy technického konopí rostou. A s nimi také poptávka po osivu. Podle informací ing. Marie...
    >> Více...

Aktuální akce

20. - 21.5.  Mezinárodní konference Europian Industrial Hemp organization-EIHAGermany, Wesseling


v prodeji  knihy: 

Kontaktní místa

Sídlo Konopa z.s.

Malé Podolí 50

378 62 Kunžak

Tel: +420 384 396 658

YEE

YEE_banner