Dokument Rok konopí vychází na DVD

rokkonopi-na-dvd

Loni v dubnu vstoupil do kin celovečerní dokument Rok konopí / Year of Mari©huana. Nyní k vám tento jedinečný pohled do světa léčení konopím přichází také na DVD.

V době, kdy Senátem prošla novela zákona umožňující předepisovat pacientům léčebné konopí, vychází na DVD celovečerní dokument mapující osudy čtyřech pacientů užívajících konopí jako lék.

"Film Rok konopí - Year of Marihuana se snaží skrze příběhy nemocných lidí léčících se konopím, rozhovory s vědci, politiky i úředníky objektivně mapovat problematiku využití konopí jako léku v České republice, poukázat na jeho možnosti i meze a to vše na pozadí probíhajícího střetu svobody jednotlivce se zákony společnosti."

Jedinečný počin producenta Jana Hrnčíře, a režiséra Petra Slabého stojí za to nejen kvůli silnému příběhu (který psal sám život), ale i skvělé kameře Jana Kačera a emotivní hudbě Pjér la Šé´ze.

DVD můžete objednávat přímo u Jana Hrnčíře na emailu:  Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript

nebo na tel.č. 603 270 707

Délka filmu: 90 minut
Jazyk: česky
Titulky: english
Cena: 180 Kč (možno zaslat na dobírku). 


Novinky

Konopný den v Rožnově pod Radhoštěm

Vraťme konopí zašlou slávu

KONOPNÝ DEN V ROŽNOVĚ POD RADHOŠTĚM

v sobotu 28. října oslavíme státní svátek v Rožnově, Bezručova 663, 3. ETÁŽ (budova Stroza) odpolednem přednášek, besed, workshopů, ukázek a ochutnávek

VALAŠSKÁ KONOPA

www.facebook.com/valasskakonopa

 
Beseda v Unhošti

Beseda v Unhošti ve středu 13.9. 2017

 
Pozvánka - Nebovidy

Celý článek...
 

Kontaktní místa

Sídlo Konopa z.s.


Lucemburská 39

130 00  Praha  3


info@konopa.cz

IČO: 69387877

Zeleny kruh

HP-logo

Ekostavivo_logo_web_232x60

YEE_banner