Dokument Rok konopí vychází na DVD

rokkonopi-na-dvd

Loni v dubnu vstoupil do kin celovečerní dokument Rok konopí / Year of Mari©huana. Nyní k vám tento jedinečný pohled do světa léčení konopím přichází také na DVD.

V době, kdy Senátem prošla novela zákona umožňující předepisovat pacientům léčebné konopí, vychází na DVD celovečerní dokument mapující osudy čtyřech pacientů užívajících konopí jako lék.

"Film Rok konopí - Year of Marihuana se snaží skrze příběhy nemocných lidí léčících se konopím, rozhovory s vědci, politiky i úředníky objektivně mapovat problematiku využití konopí jako léku v České republice, poukázat na jeho možnosti i meze a to vše na pozadí probíhajícího střetu svobody jednotlivce se zákony společnosti."

Jedinečný počin producenta Jana Hrnčíře, a režiséra Petra Slabého stojí za to nejen kvůli silnému příběhu (který psal sám život), ale i skvělé kameře Jana Kačera a emotivní hudbě Pjér la Šé´ze.

DVD můžete objednávat přímo u Jana Hrnčíře na emailu:  Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript

nebo na tel.č. 603 270 707

Délka filmu: 90 minut
Jazyk: česky
Titulky: english
Cena: 180 Kč (možno zaslat na dobírku). 


Novinky

Zahájení Akce 100 kytek
 
Živé Ekomuzeum

Nechcete pomoct na svět dobrému nápadu?

Pomozte budovat Živé Ekomuzeum, epicentrum přírodních staveb, šetrného hospodářství, řemesel a cesty k trvale udržitelnému způsobu života.

www.startovac.cz/projekty/zive-ekomuzeum/

 
SKRZ PRSTY

Podívejte se sami, co nabízí festival SKRZ PRSTY:

skrzprsty.cz/program/

 

Kontaktní místa

Konopa z.s.


Lucemburská 39

130 00  Praha  3


info@konopa.cz

IČO: 69387877Valašská Konopa p.s.

Bezručova 663

756 61 Rožnov pod Radhoštěm


valasska@konopa.cz


Zeleny kruhhttp://www.konopny-beton.cz/images/362x68xkonopny-beton.cz.png.pagespeed.ic.whbTjt8gYW.pngHP-logo

Ekostavivo_logo_web_232x60

YEE_banner