Život s konopím a potenciál konopí v obchodě

Společnost Hempoint a o.s. Konopa zve na další víkendové vzdělávací kurzy: Život s konopím a potenciál konopí v obchodě tentokráte ve Zdravé jídelně Spirála v Českých Budějovicích proběhnou v říjnu a listopadu

Život s konopím a potenciál konopí v obchodě

Patříte mezi ty, kteří se zajímají o přírodní produkty a zdraví životní styl? Zajímá vás potenciál konopné rostliny a jeho možnosti využití v běžném životě? Prostřednictví fotografií a videí nahlédneme např. na stavbu přírodního domu z konopných materiálů. Představíme vám konopné semínko jako významný doplněk stravy. Řeč bude i o využití konopí v chovatelství či v rybářství. Své uplatnění najde konopí i na každé zahrádce. Nezapomeneme ani na využití konopí jako byliny a to nejen v kuchyni, ale i v oblasti alternativní léčby. Součástí kurzu je i krátký exkurz do historie konopí.

Základní znalosti o konopí jsou nezbytností pro prodej konopných produktů, každá další vědomost v této oblasti může vést k úspěšnějšímu prodeji. Je jen na vás jak dokážete nabídnou či doporučit vašim zákazníkům dnes stále žádanější produkty z konopí. V rámci krátkého kurzu vám představíme ty nejzásadnější benefity konopných produktů. Naučíme vás odpovídat na otázky spojené s předsudky vůči konopí a naučíme vás porozumět rozdílu mezi konopím a zakázanou marihuanou.

Kurzy jsou obzvlášť vhodné pro ty, kterým slovo konopí evokuje jen nebezpečnou drogu. Absolvování kurzu doporučujeme i našim odběratelům.

V rámci kurzu budeme mít možnost nákupu zboží v obchodě Hempoint za kurzovní ceny.

Délka kurzu: 5 hod

Místo: Zdravá jídelna Spirála, Krajinská 22, Č. Budějovice

Cena kurzu: 890 Kč

Cena kurzu zahrnuje: občerstvení a ochutnávku konopných potravin, informační materiály o konopí a možnostech jeho využití

Miminální počet účastníků kurzu 6 osob.

Pořádá společnost Hempoint ve spolupráci s o.s. Konopa

www.hempoint.cz

Lektor: Bc. Hana Gabrielová

Termíny:

20.10.

10.11. 2012

Registrace:

Jméno:

adresa:

konktakt:

Novinky

KONOPEX - Ostrava 2018
Na letošním již 3. ročníku veletrhu Konopex v Ostravě budete mít možnost navštívit stánek Konopy, vyzvednout si balíček 'Akce 100 kytek', vyslechnout zajímavé přednášky, nebo ještě více. Těšíme se na shledanou!
 
Živé Ekomuzeum

Nechcete pomoct na svět dobrému nápadu?

Pomozte budovat Živé Ekomuzeum, epicentrum přírodních staveb, šetrného hospodářství, řemesel a cesty k trvale udržitelnému způsobu života.

www.startovac.cz/projekty/zive-ekomuzeum/

 
POZOR! Nepoužívejte přihlašovací formulář.

POZOR!

Nepoužívejte přihlašovací formulář.

Celý článek...
 

Kontaktní místa

Konopa z.s.


Lucemburská 39

130 00  Praha  3


info@konopa.cz

IČO: 69387877Valašská Konopa p.s.

Bezručova 663

756 61 Rožnov pod Radhoštěm


valasska@konopa.cz


Zeleny kruhhttp://www.konopny-beton.cz/images/362x68xkonopny-beton.cz.png.pagespeed.ic.whbTjt8gYW.pngHP-logo

Ekostavivo_logo_web_232x60

YEE_banner